Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Chemik Police z kolejnym zwycięstwem

Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police zgodnie z przewidywaniami pokonały w hali Netto Arena w Szczecinie Grupę Azoty Akademię Tarnów 3:0 (25:12, 25:20, 25:21).

Grupa Azoty Chemik Police wygrywa drugie spotkanie z rzędu

na zdjęciu: policzanki nie pozostawiły rywalkom złudzeń

Pierwszą partię szybko zdominowały policzanki, które wypracowały sobie kilkupunktową przewagę i do końca seta kontrolowały jego przebieg, wygrywając ostatecznie do 12.

Zgromadzeni w hali Netto Arena w Szczecinie kibice zdecydowanie bardziej wyrównaną grę obejrzeli w secie numer dwa. W końcówce ponownie lepsze okazały się gospodynie i na tablicy wyników było już 2:0.

W trzeciej partii podopieczne Marco Fenoglio postawiły kropkę nad i, pieczętując drugie zwycięstwo z rzędu.

MVP spotkania wybrano Monikę Fedusio.

Grupa Azoty Chemik Police – Grupa Azoty Akademia Tarnów 3:0

w setach: (25:12, 25:20, 25:21)

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.