Reklama w portalu Dziennik Policki

Przygotowujemy kampanie reklamowe zarówno dla dużych jak i małych firm. Sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie zespół Dziennika Polickiego.

Reklama Banerowa:

Podstawową formą reklamy w portalu dziennikpolicki.pl jest tzw. kampania banerowa. Format ten pozwala nie tylko zwiększyć widoczność marki, ale przede wszystkim rozpoznawalność wśród czytelników naszego portalu. To doskonała forma reklamy dla firm, które chcą zarówno utrwalić swój wizerunek jak i pozyskać nowych klientów.

Przygotowane warianty pozwalają nie tylko wybrać Państwu konkretne miejsce wyświetlania reklamy na stronie, ale również możliwość jej publikacji w wersji dla urządzeń mobilnych.

Przygotowane grafiki publikujemy zarówno na głównej stronie portalu jak i w poszczególnych działach portalu, a także wewnątrz konkretnych artykułów. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście wariantów reklamy banerowej.

Tydzień PREMIUM

Forma reklamy skupiająca się na prezentacji firmy oraz oferowanych przez nią produktów. Każdego kolejnego dnia prezentujemy zmieniające się grafiki banerowe poświęcone poszczególnym produktom lub grupie produktów oferowanych przez klienta. W ramach pakietu publikujemy artykuły premium opisujące dany produkt lub usługę klienta.

Reklama Natywna

Reklama natywna często mylona jest z artykułem sponsorowanym. Warto jednak wiedzieć, że oba wspomniane produkty nie są tym samym. W przeciwieństwie do tradycyjnych form reklamowych nie ma charakteru inwazyjnego, lecz jest naturalnie wkomponowana w treść, jaką przegląda i sam sobie wybiera użytkownik. W przypadku reklamy natywnej, wystarczy usunąć fragment informacji o reklamodawcy, a i tak czytelnik będzie mógł przeczytać pełnowartościowy artykuł, który będzie obiektywnym tekstem. Reklama natywna to nie tylko tekst artykułu, to również infografiki, treść wideo, zdjęcia ilustrujące artykuł, itp. Klienta w ramach formatu prezentujemy jako partnera treści.

Reklama Mobilna

Dziś zdecydowaną większość odbiorców treści w internecie stanowią użytkownicy mobilni. Dlatego też, przygotowaliśmy specjalne warianty reklamowe skierowane właśnie do tej grupy czytelników.

Wideoreportaże

Tworzymy wideoreportaże z fabryk oraz firm, przygotowujemy relacje z organizowanych przez firmy wydarzeń. Możemy przygotować materiał wideo ukazujący nie tylko bieżącą działalność całej firmy, ale również tworzenie poszczególnych produktów.

Realizujemy materiały w jakości telewizyjnej zarówno do publikacji na łamach portalu Dziennik Policki, jak również do ich publikacji na innych nośnikach reklamowych.

Wywiady [wideo, audio, tekst]

Prowadzimy wywiady z prezesami, przedstawicielami, właścicielami, twórcami w ramach budowania marki firmy. To doskonała okazja, aby przybliżyć profil działalności swojej firmy widziany oczami jego twórcy.

Relacje zdjęciowe

Tworzymy relacje zdjęciowe z wydarzeń, eventów, konferencji prasowych, szkoleń organizowanych przez poszczególny firmy.

STATYSTYKI PORTALU: za okres od 1 stycznia do 30 września 2020 roku

KONTAKT:

Gracjan Broda

tel: 796 142 364

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się i otrzymaj od nas cennik reklamowy lub poproś o wycenę indywidualną.

Nasz Zespół

  • Gracjan Broda

    Gracjan Broda

    redaktor naczelny

  • Jakub Siusta

    Jakub Siusta

    redaktor