ogłoszenie społeczne

Reklama w portalu Dziennik Policki

Przygotowujemy kampanie reklamowe zarówno dla dużych jak i małych firm. Sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie zespół Dziennika Polickiego.

Reklama Bannerowa:

Podstawową formą reklamy w portalu dziennikpolicki.pl jest tzw. reklama bannerowa. Format ten pozwala nie tylko zwiększyć widoczność marki, ale przede wszystkim rozpoznawalność wśród czytelników naszego portalu. To doskonała forma reklamy dla firm, które chcą zarówno utrwalić swój wizerunek jak i pozyskać nowych klientów.

Reklamę bannerową publikujemy na głównej stronie portalu oraz w artykułach z poszczególnych kategorii tematycznych.

Reklama Natywna

Reklama natywna często mylona jest z artykułem sponsorowanym. Warto jednak wiedzieć, że oba wspomniane produkty nie są tym samym. W przypadku reklamy natywnej, wystarczy usunąć fragment o reklamodawcy, a i tak czytelnik będzie mógł przeczytać pełnowartościowy artykuł, który będzie obiektywnym tekstem. Reklamę natywna to nie tylko tekst artykułu, to również infografiki, treść wideo, zdjęcia ilustrujące artykuł, itp.

Reklama Mobilna

Ponad połowę odbiorców treści w internecie stanowią użytkownicy mobilni. Dlatego też, przygotowaliśmy specjalne warianty reklamowe skierowane właśnie do tej grupy czytelników.

Wideoreportaże

Tworzymy wideoreportaże z fabryk oraz firm, przygotowujemy relacje z organizowanych przez firmy wydarzeń.

Realizujemy materiały zarówno do publikacji na łamach portalu Dziennik Policki, a także w innych mediach nie związanych z naszą działalnością.

Wywiady [wideo, audio, tekst]

Prowadzimy wywiady z prezesami, przedstawicielami, właścicielami, twórcami w ramach budowania marki firmy.

Relacje zdjęciowe

Tworzymy relacje zdjęciowe z wydarzeń, eventów, konferencji prasowych, szkoleń organizowanych przez poszczególny firmy.

STATYSTYKI PORTALU: za okres od 1 stycznia do 30 września 2020 roku

KONTAKT:

Gracjan Broda

tel: 796 142 364

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.