Nagłówek Dziennika Polickiego

Oficjalne ważenie zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night [zdjęcia]

Dziś w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed sobotnią Galą King Promotion Boxing Night. Zawodników powitali organizatorzy wydarzenia oraz Ring Announcer – Sebastian Roszkowski.

Oficjalne Ważenie Zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night

Udział w medialnym ważeniu zawodników wziął również szczeciński raper Głowa PMM, którego występ ubarwi Galę King Promotion Boxing Night.

Podczas sobotniej Gali odbędzie się 7 zawodowych walk, w których wystąpi pięciu zawodników King Promotion oraz trzy walki amatorskie.

Gala King Promotion Boxing Night odbędzie się w sobotę, 9 lipca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Początek o godzinie 18.30.

Partnerem medialnym wydarzenia jest m.in. Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.