Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police [zdjęcia]

W piątkowe popołudnie na terenie Zakładowej Straży Pożarnej w Policach odbył się impreza z okazji Dnia Dziecka, w której udział wzięło ponad 120 dzieci, pracowników Grupy Kapitałowej Grupa Azoty Police.

Dzień Dziecka w Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police

na zdjęciu: ponad 120 dzieci brało udział w piątkowej zabawie z okazji Dnia Dziecka

Na najmłodszych czekały pokazy sprzętu strażackiego. Była to doskonała okazja, do +tego, aby każdy mały uczestnik piątkowego wydarzenia poczuł się jak prawdziwy strażak.

27 stypendystów zainaugurowało Akademię Wodorową

Dwudziestu siedmiu stypendystów rozpoczęło w minioną sobotę zajęcia w szczecińskiej Akademii Wodorowej, utworzonej przez Grupę Azoty Police i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie w ramach Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej.

Inauguracja Akademii Wodorowej

na zdjęciu: Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

– W inicjatywy związane z upowszechnieniem wodoru jako źródła energii zaangażowały się wiodące polskie firmy paliwowe i chemiczne. To, co w marcu bieżącego roku zainaugurowała Grupa Orlen, stało się udziałem Grupy Azoty Zakładów Chemicznych „Police” S.A. oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. To dowód na to, że w województwie zachodniopomorskim mocno stawiamy na innowacje, naukę i współpracę. Wierzę, że Państwa projekt przyczyni się do osiągnięcia przez Polskę pozycji lidera gospodarki wodorowej w Europie Środkowo-Wschodniej, a wiedza i umiejętności zdobyte w Akademii pozwolą jej przyszłym absolwentom praktycznie stosować innowacyjne technologie wodorowe w biznesie – napisał w liście do uczestników wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki.

Wyjątkowy mecz siatkarski w hali Netto Arena w Szczecinie [zdjęcia]

Dziś w hali Netto Arena w Szczecinie odbył się wyjątkowy mecz siatkarski, w którym naprzeciw siebie stanęły zespoły Klubu Kibica Chemika Police oraz Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police S.A. wspieranych przez sponsorów polickiego klubu.

Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

na zdjęciu: Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

W drużynie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. kibice mogli obejrzeć m.in. prezesa polickiej Spółki – Mariusza Graba oraz prezesa Grupy Azoty Police Serwis – Paweł Strzelczyk.

Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

Jedenaścioro uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ukończyło dziś półroczne staże w Grupie Azoty Police. Uczniowie czwartej klasy kierunku kształcenia Technik Technologii Chemicznej odbywali zajęcia według ustalonego harmonogramu na kilku wydziałach Spółki.

Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

na zdjęciu: Staże zawodowe w polickiej Spółce ukończone

Możliwość odbycia staży to doskonała forma praktyki pod okiem doświadczonych pracowników, którzy zdobyli uprawnienia instruktora praktycznej nauki zawodu. Rozpoczęcie staży poprzedzone było odbyciem obowiązkowego szkolenia oraz pobraniem przepustek i odzieży roboczej.

Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej [zdjęcia]

Pracownicy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. wraz ze swoimi rodzinami wzięli udział w akcji proekologicznej "Razem dla Pokoleń". Zarząd polickiej Spółki reprezentowała Anna Tarocińska.

Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej

na zdjęciu: Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej

Wspólnie z leśnikami z Nadleśnictwa Trzebież posadzili w sobotni poranek 2,5 tysiąca sadzonek sosny na 25 arach Puszczy Wkrzańskiej.

Nabór do Akademii Wodorowej przedłużony

Nabór do pilotażowego programu „Akademia Wodorowa”, będącego efektem współpracy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, został przedłużony.

Akademia Wodorowa

na zdjęciu: Akademia Wodorowa działa w ramach Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej

Zainteresowani mogą aplikować tylko do 17 kwietnia.

Siatkarki Grupa Azoty Chemik Police zaprezentowały trofeum za zdobycie Pucharu Polski

W czwartek 6 kwietnia siatkarki Grupy Azoty Chemik Police zaprezentowały Puchar Polski, który wywalczyły po raz dziesiąty w historii, wygrywając w Nysie z ŁKS Commercecon Łódź 3:2.

Spotkanie siatkarek Chemika Police z zarządem Grupy Azoty Police

na zdjęciu: Mariusz Grab, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. z trofeum za zwycięstwo w rozgrywkach Pucharu Polski

Reprezentacja polickiego klubu odwiedziła siedzibę partnera głównego – Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. – i spotkała się z zarządem Spółki.

Najlepsi uczniowie otrzymali Stypendia naukowe

W siedzibie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów naukowych dla najlepszych uczniów z kierunków kształcenia – Technik Technologii Chemicznej.

Uroczystość wręczenia stypendiów naukowych

na zdjęciu: Uroczystość wręczenia stypendiów naukowych

Zarząd Spółki wyróżnił czterech uczniów z Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach oraz jednego ucznia z Zespołu Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.