Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Grupa Azoty na Targach Rolnych w Barzkowicach

W miniony weekend w Barzkowicach odbyły się trzydniowe Targi Rolne, które są jednym z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju.

Targi Rolne w Barzkowicach

na zdjęciu: Stoisko Grupy Azoty w trakcie Targów Rolnych w Barzkowicach

Corocznie bierze w nim udział wielu wystawców krajowych i zagranicznych. Wśród nich nie mogło zabraknąć Grupy Azoty, która prezentowała szeroką gamę swoich produktów.

– Na targach prezentujemy całą ofertę Grupy Azoty, w tym nawozy wieloskładnikowe, nawozy azotowe czy nawozy z siarką. Grupa przygotowała wiele programów, takich jak Grunt to wiedza czy program SatAgro, a także własne czasopisma – powiedział Mirosław Rogowski, przedstawiciel terenowy Grupy Azoty.

Celem Grupy Azoty była nie tylko prezentacja dostępnych produktów, ale również zachęcenie rolników do korzystania z autoryzowanej sieci sprzedaży.

– Jest to gwarancja zakupu nawozów dobrej jakości, w niższej cenie niż ma to miejsce w niezależnych punktach handlowych – podkreślił Mirosław Rogowski.

Organizatorem XXXIV Barzkowickich Targów Rolnych „Agro Pomerania” jest Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda; Jakub Siusta

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.