reklama

reklama
reklama

Grupa Azoty na Targach Rolnych w Barzkowicach

W miniony weekend w Barzkowicach odbyły się trzydniowe Targi Rolne, które są jednym z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju.

Targi Rolne w Barzkowicach

na zdjęciu: Stoisko Grupy Azoty w trakcie Targów Rolnych w Barzkowicach

Corocznie bierze w nim udział wielu wystawców krajowych i zagranicznych. Wśród nich nie mogło zabraknąć Grupy Azoty, która prezentowała szeroką gamę swoich produktów.

– Na targach prezentujemy całą ofertę Grupy Azoty, w tym nawozy wieloskładnikowe, nawozy azotowe czy nawozy z siarką. Grupa przygotowała wiele programów, takich jak Grunt to wiedza czy program SatAgro, a także własne czasopisma – powiedział Mirosław Rogowski, przedstawiciel terenowy Grupy Azoty.

Celem Grupy Azoty była nie tylko prezentacja dostępnych produktów, ale również zachęcenie rolników do korzystania z autoryzowanej sieci sprzedaży.

– Jest to gwarancja zakupu nawozów dobrej jakości, w niższej cenie niż ma to miejsce w niezależnych punktach handlowych – podkreślił Mirosław Rogowski.

Organizatorem XXXIV Barzkowickich Targów Rolnych „Agro Pomerania” jest Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda; Jakub Siusta