reklama

reklama
reklama

Pracownicy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. otrzymali odznaczenia wewnętrzne i państwowe

W piątkowe popołudnie w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia honorowych odznaczeń pracownikom Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Pracownicy Grupy Azoty Police odznaczeni

na zdjęciu: Prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Mariusz Grab wręczający odznaczenie

Udział w uroczystości wziął m.in. wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, który wręczył pracownikom Grupy Azoty złote medale za długoletnią służbę, nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

– W imieniu polskiego rządu chciałbym bardzo Państwu bardzo podziękować. Jesteście świadkiem i gwarantem trwania Zakładów Chemicznych w Policach. Jesteście jednym z najważniejszych punktów na mapie przedsiębiorstw w Polsce – powiedział Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski.

Złote, srebrne i brązowe odznaki Pracowników Zasłużonych dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. wręczyli podczas uroczystości członkowie Zarządów Grupy Azoty Police oraz Grupy Azoty Police Serwis.

– To Państwa praca, codzienne zaangażowanie, często praca zmianowa sprawiła, że ten zakład funkcjonuje od tylu lat i możemy sięgać wzrokiem w przyszłość – zwrócił się do obecnych na uroczystości pracowników prezes Mariusz Grab.

Prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. podkreślił, że dzięki zaangażowaniu pracowników dziś wszyscy mogą wspólnie świętować i patrzeć jak funkcjonuje ten jeden z najważniejszych zakładów branży chemicznej w kraju.

– Dziękuję za ten codzienny wysiłek. Za Wasze zaangażowanie, za naukę i przekazane wartości. Jestem dumny, że pracuje dla Państwa i z Państwem – powiedział Paweł Strzelczyk, prezes Grupy Azoty Police Serwis.

Odznaczeniami wewnętrznymi uhonorowano ponad 300 pracowników Grupy Azoty Police i Grupy Azoty Police Serwis. Z kolei medale państwowe trafiły do 34 pracowników polickiej Spółki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda