Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2022/2023 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

na zdjęciu: Biurowiec Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń informacyjnych i promocyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.

Ambasadorzy będą m.in. organizować webinaria i spotkania z udziałem specjalistów z Grupy Azoty, będą reprezentować Grupę Azoty w trakcie wydarzeń odbywających się na uczelniach. Do ich zadań będzie należało także promowanie informacji o koncernie w mediach społecznościowych oraz budowanie wizerunku Grupy Azoty jako pracodawcy z wyboru, wśród absolwentów szkół i uczelni.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu, udziału w spotkaniach integracyjnych, czy zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Udział w programie pozwolił mi poszerzyć horyzonty, zdobyć cenne doświadczenie oraz nawiązać współpracę ze specjalistami z Grupy Azoty. Ten program to przede wszystkim ludzie – ludzie, którzy go tworzą. Zdobyte doświadczenie to motywacja do dalszego działania i rozwoju kompetencji zawodowych — podkreśla Kamila Splinter, doktoranta na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, która była Ambasadorką Marki Grupa Azoty w V edycji programu.

Zaproszenie do udziału w programie skierowane jest przede wszystkim do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

– W Grupie Azoty mamy za sobą realizację V edycji programu ambasadorskiego, którego celem jest wspieranie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Podczas współpracy ze studentami i doktorantami staramy się zapewnić naszym Ambasadorom warunki do jak najlepszego zrozumienia funkcjonowania branży nawozowo-chemicznej oraz zasad, jakim rządzą się tak duże przedsiębiorstwa, jak Grupa Azoty. Program Ambasador Marki Grupa Azoty – to furtka do poznania świata przemysłu otwarta dla młodych ludzi. Wierzymy, że współdziałanie świata nauki i biznesu jest gwarantem budowania najwyższej jakości kadr przyszłości dla polskiego przemysłu – mówi Iwona Kielian, Kierownik Działu Wsparcia Projektów B+R, Centrum Badawczo Rozwojowe Grupy Azoty.

Nabór trwa od 11 do 31 października 2022 roku. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.