Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

VI edycja programu Ambasador Marki Grupy Azoty Police

Ambasadorami Marki Grupy Azoty Police zostały Malwina Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Ewelina Konarska-Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest to już VI edycja programu.

Ambasador Marki Grupy Azoty Police

na zdjęciu: Ambasadorki Marki Grupy Azoty Police

5 grudnia w siedzibie Grupy Azoty Police, Prezes Zarządu Mariusz Grab i Wiceprezes Zarządu Michał Siewierski podpisali umowy z Ambasadorami Marki Grupy Azoty: Malwiną Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Eweliną Konarską-Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego.

– To jest bardzo ważny program dla nas. Stawiamy na pozyskiwanie kadr, ale także na pokazanie naszego zakładu jako wielowątkowego miejsca pracy – mówił Prezes Zarządu Mariusz Grab.

Celem Programu jest wyłonienie w procesie rekrutacji Ambasadorów – studentów lub doktorantów Uczelni Wyższych, którzy prezentować będą w środowisku akademickim korzyści płynące z zatrudnienia w Grupie Azoty oraz budowali Markę Spółki.

W 2022/2023 roku Ambasadorzy Marki będą promowali Grupę Azoty pod hasłem: GRUPA AZOTY – PRACODAWCA Z WYBORU!

W szczególności Ambasadorzy będą przekazywali informacje dotyczące obszarów i specyfiki pracy w Grupie Azoty, możliwości zatrudnienia-ścieżki kariery oraz osobistego rozwoju. Będą dbali również o podnoszenie posiadanych kompetencji w celu budowania trwałej synergii pomiędzy światem nauki a przemysłem. Ambasador Marki otrzymuje comiesięczne stypendium ambasadorskie. Może również liczyć m.in. na wsparcie przy realizacji własnych projektów naukowych na zasadach ustalonych przez poszczególne spółki.

W roku akademickim 2022/2023 Ambasadorami Marki zostały:

Malwina Niedźwiedź ukończyła w latach 2017-2019 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, chemia kryminalistyczna, studia magisterskie II stopnia, tytuł pracy magisterskiej: „Optymalizacja przetwarzania granulatu PMMA dla technologii światłowodów polimerowych”. Obecnie bierze udział w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu „OPUS 17”. Tytuł projektu: „Hybrydowe i elastomerowe sieci polimerowe: synteza, struktura i właściwości”.

Ewelina Konarska-Michalczyk posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy na stanowiskach głównie w administracji państwowej, jak również kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności oraz w prywatnych firmach w Polsce i w Niemczech. Od października br. jest nauczycielem akademickim w Instytucie Zarzadzania, Katedra Kapitału Ludzkiego, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarzadzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi zajęcia dot. Gospodarowania Kapitałem Ludzkim oraz zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wygrała także konkurs na stypendium doktorskie, w ramach którego była członkiem zespołu naukowego, badającego zakres dzielenia się wiedzą wśród pracowników firm.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.