Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zwiększony poziom natężenia hałasu w mieście! To efekt prac rozruchowych i testów instalacji Polimerów Police

Grupa Azoty Polyolefins S.A. informuje, że w związku z realizacją kolejnych etapów projektu Polimery Police od 17 lutego trwają prace rozruchowe oraz testy instalacji powodujące tymczasowe zwiększenie poziomu natężenia hałasu, który będzie odczuwalny dla mieszkańców terenów bliskich realizacji inwestycji.

Polimery Police

na zdjęciu: Projekt Polimery Police

Jak informuje Spółka – prace dotyczą czyszczenia magistrali rur parowych. Po całkowitym zakończeniu testów oraz rozruchów instalacja na etapie produkcji nie będzie emitowała hałasu przekraczającego normy dopuszczalne dla tego typu zakładów produkcyjnych.

– Mieszkańców Polic pragniemy poinformować, że proces uruchamiania instalacji jest zaplanowany w harmonogramie prac i w pełni kontrolowany przez wyspecjalizowany zespół produkcyjno – technologiczny Spółki – podkreśla Grupa Azoty Polyolefins S.A.

Spółka przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności i utrudnienia związane z tym procesem.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grupa Azoty Polyolefins S.A.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.