reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Siatkarki Grupa Azoty Chemik Police zaprezentowały trofeum za zdobycie Pucharu Polski

W czwartek 6 kwietnia siatkarki Grupy Azoty Chemik Police zaprezentowały Puchar Polski, który wywalczyły po raz dziesiąty w historii, wygrywając w Nysie z ŁKS Commercecon Łódź 3:2.

Spotkanie siatkarek Chemika Police z zarządem Grupy Azoty Police

na zdjęciu: Mariusz Grab, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. z trofeum za zwycięstwo w rozgrywkach Pucharu Polski

Reprezentacja polickiego klubu odwiedziła siedzibę partnera głównego – Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. – i spotkała się z zarządem Spółki.

– Dzisiaj możemy świętować wszyscy razem zdobycie tego pucharu. Cieszę się, że puchar jest w rękach Chemika Police i potwierdziliście po raz kolejny to, że klub potrafi stanąć na wysokości zadania – powiedział Mariusz Grab, prezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Podczas spotkania siatkarki, sztab szkoleniowy i władze klubu otrzymały listy gratulacyjne a członkowie zarządu Grupy Azoty Police okolicznościowe koszulki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.