reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Nabór do Akademii Wodorowej przedłużony

Nabór do pilotażowego programu „Akademia Wodorowa”, będącego efektem współpracy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, został przedłużony.

Akademia Wodorowa

na zdjęciu: Akademia Wodorowa działa w ramach Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej

Zainteresowani mogą aplikować tylko do 17 kwietnia.

Akademia skierowana jest do studentów i absolwentów studiów S1 i S2, na kierunkach technicznych lub rolniczych, którzy z ostatniego semestru kształcenia osiągnęli średnią ocen co najmniej 4.0 lub w przypadku absolwentów – ukończyli studia ze średnią 4.0 lub wyższą.

Zajęcia potrwają od maja do lipca i odbywać się będą w weekendy, w budynkach Uczelni, a w kolejnych edycjach również w siedzibach Partnerów. Najlepsi studenci będą mogli przetestować w jednostkach badawczo-rozwojowych Grupy Azoty własne innowacyjne projekty wodorowe, opracowane podczas zajęć w Akademii. Warunkiem ubiegania się o staż w Grupie Azoty będzie uzyskanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie zajęć w ramach Akademii.

Zajęcia w Akademii Wodorowej prowadzić będą przede wszystkim specjaliści i eksperci związani z technologiami wodorowymi oraz pracownicy naukowi ZUT. Akademia Wodorowa będzie realizować wykłady oraz zajęcia laboratoryjne lub warsztatowe na takich samych zasadach i w takim samym zakresie, jakie obowiązują studentów i doktorantów szczecińskiej Uczelni.

Przypomnijmy, że Akademia powstała w ramach powołanej pod koniec listopada ubiegłego roku Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.