reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej [zdjęcia]

Pracownicy Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. wraz ze swoimi rodzinami wzięli udział w akcji proekologicznej "Razem dla Pokoleń". Zarząd polickiej Spółki reprezentowała Anna Tarocińska.

Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej

na zdjęciu: Pracownicy Grupy Azoty Police posadzili drzewa w Puszczy Wkrzańskiej

Wspólnie z leśnikami z Nadleśnictwa Trzebież posadzili w sobotni poranek 2,5 tysiąca sadzonek sosny na 25 arach Puszczy Wkrzańskiej.

W związku z prowadzoną wycinką starych często schorowanych drzew, w ich miejsce sadzone są nowe.

Sobotnia inicjatywa była doskonałą okazją do nie tylko do wspólnego zalesiania, ale także aktywnego spędzania czasu wolnego.

Podsumowaniem wydarzenia było wspólne ognisko.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.