reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzień Dziecka w Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police [zdjęcia]

W piątkowe popołudnie na terenie Zakładowej Straży Pożarnej w Policach odbył się impreza z okazji Dnia Dziecka, w której udział wzięło ponad 120 dzieci, pracowników Grupy Kapitałowej Grupa Azoty Police.

Dzień Dziecka w Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police

na zdjęciu: ponad 120 dzieci brało udział w piątkowej zabawie z okazji Dnia Dziecka

Na najmłodszych czekały pokazy sprzętu strażackiego. Była to doskonała okazja, do +tego, aby każdy mały uczestnik piątkowego wydarzenia poczuł się jak prawdziwy strażak.

Czas milusińskim umilały znane i lubiane maskotki Grupy Azoty – „Chemiczek” i „Poli”. Organizatorzy przygotowali również słodki poczęstunek.

Dla dzieci przygotowano również gry i zabawy oraz konkursy. Najmłodszych watą cukrową częstował prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. Mariusz Grab.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.