reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Prowadź bufet w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. informuje, iż dysponuje wolnymi pomieszczeniami przy ul. Kuźnickiej 1 w Policach z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej w formie bufetu, na potrzeby pracowników Grupy Azoty Police oraz kontrahentów i wykonawców.

Grupa Azoty Police zaprasza

na zdjęciu: grafika promocyjna

Użytkowanie pomieszczeń odbywać będzie się na podstawie umowy dzierżawy.

Obiekt jest budynkiem wolnostojącym, znajdującym się poza ogrodzonym terenem produkcyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Biurowca Głównego Grupy Azoty Police, biurowca Grupy Azoty Polyolefins S.A., przychodnia Medika, przy węźle komunikacyjnym. Obiekt oferuje zaplecze kuchenne, pomieszczenia gospodarcze oraz wyposażoną salę jadalną.

Zainteresowanych Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. do kontaktu:

Biuro Zarządzania Infrastrukturą

(91) 317 26 72, (91) 317 33 77 (w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.