Oferta Pracy: Ratownik w Zakładowej Straży Pożarnej

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Ratownik w Zakładowej Straży Pożarnej

Twój zakres obowiązków:

udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych,

przestrzeganie zasad i poleceń przełożonych podczas służby oraz działań ratowniczo-gaśniczych,

pozostawanie w czasie służby w stałej gotowości do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych,

przyjmowanie oraz zdawanie sprzętu podczas zmian służbowych,

utrzymywanie sprzętu oraz wyposażenia we właściwym stanie technicznym,

samokształcenie oraz udział w szkoleniach podnoszących poziom wiedzy i umiejętności zawodowych,

przestrzeganie przepisów i zasad BHP, a także zarządzeń i wskazówek otrzymanych od przełożonych,

utrzymywanie sprawności fizycznej.

Nasze wymagania:

wykształcenie średnie – warunek konieczny,

umiejętność działania i podejmowania decyzji w sytuacjach krytycznych – warunek konieczny,

wysoka odpowiedzialność,

komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

rzetelność w realizacji powierzonych zadań,

samodzielność w działaniu,

chęć do nauki oraz samorozwoju zawodowego,

doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej - mile widziane,

aktualne szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy – mile widziane,

prawo jazdy kat.: B, C, + E – mile widziane.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

umowę o pracę, w Spółce istniejącej na rynku kilkadziesiąt lat,

wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego Mentora,

premie kwartalne, nagrody roczne,

pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,

ubezpieczenie medyczne,

ubezpieczenie grupowe,

pakiet dentystyczny,

pracowniczy program emerytalny, który w całości opłaca pracodawca,

wczasy pod gruszą,

rozwój poprzez szkolenia i kursy specjalistyczne.

LINK do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=6D7D925C-DF43-4818-A93A-DA18A1D24FC9&skkcfg=1feb4e5f46cc45cf966b12c38e0e258d&skkExternalOfferId=106065&skkCountryId=1&skkRegionId=16

Autor: Grupa Azoty Police, Foto: Grupa Azoty Police