Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra Gość: Krzysztof Jałosiński, były prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Dzisiaj na łamach portalu publicystycznego policewsieci.pl publikujemy kolejny odcinek nowego sezonu programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ", poświęconego krajowej i lokalnej polityce.

Gościem Gracjana Brody jest Krzysztof Jałosiński, były wiceprezes Grupy Azoty oraz były prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

W programie m.in. o sytuacji polickich Zakładów w 2011 roku, zakupie kopalni fosforytów w Senegalu, ilmenicie kenijskim, wizycie w klubie go-go i rzekomej operacji plastycznej oraz Chemiku Police i przenosinach drużyny do Polic.

Czy zakup kopalni w Senegalu to oszustwo czy dobry biznes dla polickiej Spółki? Czy były nieprawidłowości przy wykorzystywaniu kart służbowych?

Zapraszamy do obejrzenia programu "Kontra GOŚĆ".

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.