Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic

Dzisiaj na łamach portalu publicystycznego policewsieci.pl publikujemy kolejny odcinek nowego sezonu programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ", poświęconego krajowej i lokalnej polityce.

Gościem Gracjana Brody jest Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic.

W programie m.in. o polickich szkołach po reformie oświaty, przekształceniu szkół filialnych w Pilchowie i Niekłończycy w autonomiczne placówki edukacyjne, opóźnieniach rozbudowy Przedszkoli Publicznych nr 5 i nr 8 w Policach, a także doświetleniu miejsc dla pieszych na terenie Polic.

Dlaczego trzy lata policzanie czekali na doświetlenie przejść dla pieszych? Czy Władysław Diakun będzie kandydatem Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi w dzisiejszym programie.

Zapraszamy do obejrzenia programu "Kontra GOŚĆ".

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.