reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Dariusz Wieczorek, lider listy Lewicy do Sejmu

Kolejnym gościem programu Kontra GOŚĆ w studio Telewizji „HB” był Dariusz Wieczorek, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Pomorzu Zachodnim i lider listy Lewicy do Sejmu.

Redaktor Gracjan Broda pyta przewodniczącego m.in. o legalizację związków partnerskich, w tym również jednopłciowych, propozycje Lewicy dotyczące wysokości pensji minimalnej oraz ustalenie najmniejszej emerytury na poziomie 1 600 zł.

Ponadto prowadzący dopytuje czy jeśli Lewica wejdzie do Sejmu, to będzie tworzyła koalicję z Koalicją Obywatelską, czy wręcz przeciwnie – będzie starała się budować swoją silną pozycję, nie angażując się w żadną koalicję.

– Mogę jedynie powiedzieć, że nie będzie koalicji z Prawem i Sprawiedliwością – zapowiedział Dariusz Wieczorek.

Zobacz jakie rozwiązania systemowe przygotowała w swoim programie Lewica.

Program zrealizowany przez Internetową Telewizję Regionalną „HB” we współpracy z portalami Dziennik Policki oraz Wirtualne Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.