reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Damian Walczak, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu

Kolejnym gościem programu Kontra GOŚĆ w studio Telewizji „HB” był Damian Walczak, radny Rady Miejskiej w Policach oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

Redaktor Gracjan Broda pyta kandydata m.in. o propozycje programowe w zakresie poprawy ochrony zdrowia, jednocześnie dociekając, dlaczego nie można było ich zrealizować za czasów, kiedy ministrami zdrowia byli Ewa Kopacz i Bartosz Arłukowicz.

Ponadto prowadzący dopytuje, czym według gościa są wolne media i w jaki sposób powinno się finansować media publiczne.

Kandydat odpowiada również na pytanie, dlaczego warto oddać głos na jego kandydaturę, a nie np. na lidera listy Koalicji Obywatelskiej, czyli Sławomira Nitrasa.

Program zrealizowany przez Internetową Telewizję Regionalną „HB” we współpracy z portalami Dziennik Policki oraz Wirtualne Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.