Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Piotr Misiło, poseł na Sejm i kandydat Koalicji Obywatelskiej na posła

Kolejnym gościem programu „Kontra GOŚĆ” w studio Telewizji „HB” był Piotr Misiło, poseł na Sejm i kandydat Koalicji Obywatelskiej na posła.

Redaktor Gracjan Broda pytał kandydata Koalicji Obywatelskiej m.in. o słynną scenę z lipca 2017 z posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka, podczas której poseł Piotr Misiło rzucał m.in. poprawkami Nowoczesnej w przewodniczącego komisji Stanisława Piotrowicza.

Dlaczego Nowoczesna Ryszarda Petru tak szybko popadła w niełaskę wyborców i dlaczego poseł Misiło został z niej usunięty? Jak zareagował na transparent kibiców Pogoni Szczecin, którzy podczas spotkania z Arką Gdynia wywiesili transparent „Szczecin przeprasza za Misiło”?

– Zawsze będę bronił osób, które chcą korzystać ze swoich pełni praw, nawet jeśli cały stadion Pogoni Szczecin będzie mówił, że jestem złym człowiekiem – zadeklarował Misiło.

Wyborcy potrafią wiele wybaczyć, ale umieszczenie znaku Polski Walczącej we flagę środowisk LGBT dla wielu to granica, której nie powinno się przekraczać. Czy w dalszym ciągu poseł podtrzymuje twierdzenie, które zamieścił nie tak dawno w mediach społecznościowych, że „w 1944 stolicy bronili także geje i lesbijki. Czy się to komuś podoba, czy nie (...)”?

– Jak mogę powiedzieć, że nie bronili, jak bronili – powiedział Piotr Misiło.

Czy według kandydata Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska byłaby lepszym premierem niż Beata Szydło i Ewa Kopacz?

Program zrealizowany przez Internetową Telewizję Regionalną „HB” we współpracy z portalami Dziennik Policki oraz Wirtualne Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.