Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Dariusz Matecki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu [wideo]

Kolejnym gościem programu „Kontra GOŚĆ” w studio Telewizji „HB” był Dariusz Matecki, poseł na Sejm i kandydat Prawa i Sprawiedliwości na posła.

Redaktor Gracjan Broda pytał kandydata Prawa i Sprawiedliwości o jego współpracę z byłym wiceministrem sprawiedliwości Łukaszem Piebiakiem, zamieszanym w aferę kompromitowania sędziów, akcji polegającej na dezynfekcji ulic Szczecina po marszu równości w Szczecinie oraz walce z katolikofobią.

Dariusz Matecki startuje z list Prawa i Sprawiedliwości z poparciem m.in. ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, byłego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego i europosłanki Beaty Kempy.

– Zbigniew Ziobro od wielu lat jest dla mnie wzorem polityka, człowiekiem, którego mogę nazwać autorytetem – powiedział Dariusz Matecki.

W jaki sposób wyeliminować powszechny hejt z życia publicznego i mediów społecznościowych? Czym różni się konstruktywna krytyka od zwykłego hejtu?

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.