Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 79 240 | Zgonów: 2 293 | Wyzdrowiało: 64 302

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 391 | Zgonów: 30

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 35 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 20 września 2020 roku, godzina: 11.00 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Karolina Marzec i Paweł Pawlisiak zwycięzcami Ekstremalnego Dzikobiegu

Paweł Pawlisiak z Dębna został zwycięzcą tegorocznego Ekstremalnego Dzikobiegu w kategorii Open na dystansie 7,5 kilometra. Drugie miejsce zajął policzanin Bartosz Nowicki, który do zwycięzcy stracił minutę i 14 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Olichowski z Niekielna.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Karolina Marzec z Deszczna, która o ponad 2 minuty wyprzedziła Edytę Dydek ze Szczecina. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Juszczak z Deszczna.

W piątek w Policach wystartował Dziki Weekend

450 osób wystartowało w piątkowy wieczór w Nocnym Biegu Szlakiem Dzika, który rozpoczął trzydniową imprezę biegową po Puszczy Wkrzańskiej "Dziki Weekend 2020". W piątkowym biegu nocnym wśród mężczyzn najlepszym okazał się Bartosz Nowicki, zaś wśród kobiet - Katarzyna Pilarczyk.

Z uwagi na panującą pandemię konieczne było wprowadzenie pewnych zmian organizacyjnych. Zawodnicy startowali w kilkusekundowych odstępach.

Bieg Korczaka nie odbędzie się w planowanym terminie!

Jak informuje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach III Bieg Korczaka, który zaplanowany był na 4 kwietnia br., odbędzie się dopiero 20 czerwca.

– W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem koronawirusa została podjęta decyzja o przeniesieniu 3 Biegu Korczaka z planowanego terminu 4 kwietnia na dzień 20 czerwca – czytamy w opublikowanym komunikacie.

W kwietniu wystartuje III edycja Biegu Korczaka

Trzecia edycja Biegu Korczaka, organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach, odbędzie się 4 kwietnia br.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w imprezie, zobligowani są do rejestracji online na stronie sport-time.com.pl do północy 14 marca.

W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja Extreme WOLF

W sobotę, 1 lutego wystartuje kolejna edycja ekstremalnego biegu Extreme WOLF na dystansie 6 i 12 kilometrów. Do rywalizacji mogą przystąpić zawodnicy i zawodniczki, którzy ukończyli 18 lat.

Mężczyźni mogą startować jedynie w krótkich spodenkach, rękawiczkach i czapkach. Kobiety wystartują dodatkowo w koszulkach z krótkim rękawkiem.

Bieg Mikołajkowy w Policach wystartował już po raz siódmy

Ponad 800 zawodników wystartowało w VII Biegu Mikołajkowym, który odbył się minioną niedzielę w Policach.

Uczestnicy mogli rywalizować w kilku kategoriach: Marsz Nordic Walking na 5 km, Bieg dla dzieci na 200 m, 400 m i 800 m, Świąteczna Sztafeta Marzeń z choinką oraz Bieg Główny na 10 km.

Trzecia edycja Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych

Na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbyła się trzecia edycja Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych 2019/2010.

Podobnie jak w ubiegłych edycjach udział wzięły przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych. Do zakończenia rywalizacji pozostały jeszcze dwie edycje, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku.

Monika Andrzejczak wygrywa 41. Ogólnopolski Ćwierćmaraton Policki

Szczecinianka Monika Andrzejczak została zwyciężczynią 41. Ogólnopolskiego Ćwierćmaratonu Polickiego pokonując dystans 10 kilometrów w czasie 33 minut i 27 sekund, ustanawiając tym samym swój rekord życiowy.

– Plan od początku był taki, aby narzucić mocne tempo i pobiec tutaj rekord życiowy. To się udało – powiedziała po biegu Monika Andrzejczak.