Nagłówek Dziennika Polickiego

Blisko 800 uczestników X Biegu Mikołajkowego. Barwne stroje, świąteczna atmosfera i wspólne kolędowanie

Blisko 800 osób wzięło udział w dziesiątej, jubileuszowej edycji Biegu Mikołajkowego organizowanego przez Stowarzyszenie BiegamBoLubię Police.

X Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: uczestnicy IX edycji Biegu Mikołajkowego - marszu Nordic Walking

Rywalizację w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów i marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów poprzedziły biegi dla najmłodszych oraz sztafety z choinkami.

Jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego w Policach już w niedzielę [zapowiedź]

Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Piaskowej 97 odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego organizowana przez BiegamBoLubię w Policach.

Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: uczestnicy IX edycji Biegu Mikołajkowego - marszu Nordic Walking

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 od startu najmłodszych uczestników. Na godzinę 11.15 zaplanowano z kolei świąteczną sztafetę, czyli bieg z choinkami.

Damian Andruszkiewicz zwycięzcą Biegu Niepodległości na dystansie 10 kilometrów

Tomasz Waszczuk ze Szczecina oraz Barbara Pochranowicz z Dębna zostali zwycięzcami II Biegu Niepodległości w Policach na dystansie 5 kilometrów.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Damian Andruszkiewicz ze Stargardu wbiegający na metę Biegu Niepodległości w Policach

Wśród policzan triumfowali Paweł Kuczyński oraz Małgorzata Pożyczka.

II Bieg Niepodległości w Policach: Biegi dzieci i młodzieży

Aktywne Police będące organizatorem II Biegu Niepodległości w Policach zorganizowały również biegi dla najmłodszych uczestników.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Najmłodsi rywalizowali w II Biegu Niepodległości w Policach

Na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach rywalizowały zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Police. Imprezę wsparła również Gmina Police i Powiat Policki.

II Bieg Niepodległości w Policach: Marsz Nordic Walking

Henryk Szamotulski z Trzebiatowa został zwycięzcą marszu Nordic Walking na dystansie 8 kilometrów podczas II Biegu Niepodległości, który odbył się w piątek 11 listopada w Policach.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Ponad 50 uczestników stanęło na linii startu

Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Marciniak ze Szczecina, natomiast miejsce na najniższym stopniu podium zajął Marcin Hawrylak.

Artur Echaust ukończył maraton rozgrywany na ulicach Nowego Jorku

Radny Rady Miejskiej w Policach, członek grupy biegowej Boli Boli – Artur Echaust ukończył nowojorski maraton w Stanach Zjednoczonych w czasie 4:47:06. New York City Marathon rozgrywany jest rokrocznie na ulicach Nowego Jorku.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Artur Echaust po ukończeniu New York City Marathon

– Powiem szczerze, to nie miało prawa się udać. A jednak! Siłą woli i wielką motywacją "przepchnąłem" jakoś to zadanie i pokazałem, że Police mogą pokonać Nowy Jork – napisał tuż po ukończeniu maratonu w mediach społecznościowych Artur Echaust.

II Bieg Niepodległości w Policach [zapowiedź]

W piątek, 11 listopada odbędzie się II Bieg Niepodległości w Policach organizowany przez Aktywne Police.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Uczestniczki I Biegu Niepodległości w Policach

Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą na dystansie 5 i 10 kilometrów malowniczą trasą Puszczy Wkrzańskiej. Uczestnicy marszu Nordic Walking wystartują na dystansie 8 kilometrów.

43. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Ćwierćmaraton" Policki [zapowiedź]

W najbliższą sobotę, 8 października odbędzie się 43. Ogólnopolski Bieg Uliczny „Ćwierćmaraton” Policki. Start i meta zawodów podobnie jak w latach ubiegłych ustawiona zostanie na ul. Roweckiego w Policach.

Ćwierćmaraton Policki

na zdjęciu: Ćwierćmaraton Policki w 2017 roku

Na godzinę 10.55 zaplanowano otwarcie zawodów i prezentacja zawodników Biegu Głównego. Punktualnie o godzinie 11.00 uczestniczki i uczestnicy rozpoczną rywalizację na dystansie 10 kilometrów.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.