reklama

Za tydzień startuje Festiwal Biegowy Dziki Weekend

Dokładnie za tydzień w dniach od 20 do 22 sierpnia w Policach odbywać będzie się kolejna edycja Festiwalu Biegowego Dziki Weekend, podczas którego zawodnicy będą rywalizować w trzech biegach – Nocnym Biegu Szlakiem Dzika na dystansie 5 kilometrów, Biegu Szlakiem Dzika na dystansie 10 kilometrów oraz Ekstremalnym Dzikobiegu na dystansie 7,5 kilometra.

Organizatorzy już zapowiadają, że na uczestników czekać będzie jeszcze więcej przeszkód do pokonania niż w latach ubiegłych. Zmodyfikowana zostanie również nieco trasa biegu.

Miasteczko biegowe podobnie jak w roku ubiegłym powstanie na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach. To właśnie z tego miejsca odbędą się starty do poszczególnych biegów.

Szczególnie wymagający będzie Ekstremalny Dzikobieg, podczas którego uczestnicy do pokonania będą mieli niezwykle wymagającą trasę o długości 7,5 kilometra wyposażoną dodatkowo w rozmaite przeszkody.

Po raz kolejny sponsorem tytularnym organizowanej przez Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik oraz Naturę Dzika imprezy jest Grupa Azoty Police. Partnerem medialnym jest Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację