Nagłówek Dziennika Polickiego

Bieg Przełajowy "Jarzębina" już w sobotę [zapowiedź]

W najbliższą sobotę w Kościnie odbędzie się kolejna, jedenasta już edycja Biegu Przełajowego „Jarzębina”.

Bieg Przełajowy Jarzębina

na zdjęciu: Logotyp wydarzenia

Zawodniczki i zawodnicy wystartują w biegach na dystansie 3,8 kilometra oraz 7,6 kilometra. Uczestnicy Marszu Nordic Walking będą mieli to pokonania dystans 3,8 kilometra.

Organizatorzy Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno przygotowało mnóstwo atrakcji towarzyszących. Na każdego uczestnika czekać będzie zarówno słodki, jak i gorący poczęstunek.

Start o godzinie 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach od 9.00 do 10.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.