Nagłówek Dziennika Polickiego

II Bieg Niepodległości w Policach: Marsz Nordic Walking

Henryk Szamotulski z Trzebiatowa został zwycięzcą marszu Nordic Walking na dystansie 8 kilometrów podczas II Biegu Niepodległości, który odbył się w piątek 11 listopada w Policach.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Ponad 50 uczestników stanęło na linii startu

Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Marciniak ze Szczecina, natomiast miejsce na najniższym stopniu podium zajął Marcin Hawrylak.

Wśród pań triumfowała Ewa Świercz z Dobrej, która wyprzedziła Tatianę Klaban i Marzenę Olejnik.

Najlepszym policzaninem okazał się Artur Zdanuk, natomiast najlepszą policzanką Tatiana Klaban.

Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Imprezę wsparła również Gmina Police i Powiat Policki.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.