Nagłówek Dziennika Polickiego

II Bieg Niepodległości w Policach: Biegi dzieci i młodzieży

Aktywne Police będące organizatorem II Biegu Niepodległości w Policach zorganizowały również biegi dla najmłodszych uczestników.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Najmłodsi rywalizowali w II Biegu Niepodległości w Policach

Na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach rywalizowały zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Police. Imprezę wsparła również Gmina Police i Powiat Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.