Nagłówek Dziennika Polickiego

Jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego w Policach już w niedzielę [zapowiedź]

Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Piaskowej 97 odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego organizowana przez BiegamBoLubię w Policach.

Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: uczestnicy IX edycji Biegu Mikołajkowego - marszu Nordic Walking

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 od startu najmłodszych uczestników. Na godzinę 11.15 zaplanowano z kolei świąteczną sztafetę, czyli bieg z choinkami.

O godzinie 12.00 na trasę wyruszą uczestnicy biegu główne, którzy rywalizować będą na dystansie 10 kilometrów. Kilka minut później rozpocznie się rywalizacja uczestników marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów.

Sponsorem głównym wydarzenia jest Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., natomiast patronami honorowymi Gmina Police, Powiat Policki oraz Pomorze Zachodnie.

W imprezie udział weźmie około 1 000 uczestników.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.