Nagłówek Dziennika Polickiego

4. Bieg Korczaka w Policach: Wystartowały zapisy [zapowiedź]

22 kwietnie odbędzie się kolejna, już czwarta edycja Biegu Korczaka organizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

4. Bieg Korczaka w Policach

na zdjęciu: mali uczestnicy 3. Biegu Korczaka

Jako pierwsi do rywalizacji sportowej staną najmłodsi uczestnicy, którzy będą rywalizowali od godziny 10.00. Nie zabraknie również wyścigu na wózkach inwalidzkich.

Od godziny 13.30 na 5-kilometrowej trasie rywalizować będzie uczestnicy marszu Nordic Walking oraz biegacze.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta policki Andrzej Bednarek oraz przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski. Patronat medialny nad 4 Biegiem Korczaka objął Dziennik Policki.

Zapisy dla uczestników dostępne pod linkiem: https://b4sportonline.pl/bieg_korczaka/

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.