Nagłówek Dziennika Polickiego

Bieg Uliczny – Policka Piętnastka [zapowiedź]

Fundacja Aktywne Police organizuje kolejną edycję Biegu Ulicznego – Policka Piętnastka.

Policka Piętnastka

na zdjęciu: Policka Piętnastka

Organizatorzy zdecydowali, aby podobnie jak w roku ubiegłym biegi dla najmłodszych uczestników odbyły się w tym samym dniu co marsz Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów.

Starty dla najmłodszych zaplanowano na 3 czerwca na godzinę 17.00. Pół godziny później na trasę wyruszą kijkarze.

Dzień później odbędzie się bieg główny na dystansach 5 i 15 kilometrów. Zawodnicy do rywalizacji wystartują o godzinie 9.30.

Tegoroczną edycję wsparli: Gmina Police, Powiat Policki, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Trans-Net" oraz Przedsiębiorstwo Energety Cieplnej w Policach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Policki.

Wszystkich uczestników obowiązują zapisy internetowe.

Zapisy dla dorosłych uczestników

Zapisy dla dzieci

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.