Nagłówek Dziennika Polickiego

Wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Dobra

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie informują, że dnia 22 listopada w godzinach od 9.00 do 15.00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Dobra.

Rura z wodą

Dostawy wody zostaną wstrzymane na ulicach: Dolina Słońca, Dobrawki, Rajskiego Ogrodu, Karmazynowej, Turkusowej, Lazurowej oraz Granicznej (od numeru 48 do 55).

Jak informują Wodociągi Zachodniopomorskie, prowadzone będą prace na sieci wodociągowej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.