Nagłówek Dziennika Polickiego

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej szuka lekarza weterynarii

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej zatrudni lekarza weterynarii w pełnym wymiarze czasu pracy.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe weterynaryjne, prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii oraz wpis do rejestrów członków wojewódzkiej izby lekarsko-weterynaryjnej.

Wymagany jest również 3-letni staż pracy w zawodzie lekarza weterynarii, w tym praca ze zwierzętami (psy i koty).

Szczegóły dotyczące oferty znajdują się pod linkiem: https://bip.dobraszczecinska.pl/artykul/oferta-zatrudnienia-lekarz-weterynarii-3.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.