Nagłówek Dziennika Polickiego

Oferta Pracy: stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska w Wydziale do spraw Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Dobra

Wójt Gminy Dobra ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska w Wydziale do spraw Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Dobra.

Komunikat Urzędu Gminy Dobra

Nawiązanie stosunku pracy w pełnym wymiarze czasu nastąpi od 1 kwietnia br.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Wydziale do spraw Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Dobra – oferty wraz z kompletem wymaganych dokumentów muszą złożyć w terminie do dnia 13 marca do godziny 16.30 w Urzędzie Gminy Dobra przy ul. Szczecińskiej 16a lub przesłać pocztą na adres korespondencyjny Urzędu Gminy Dobra: ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra, z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. ochrony środowiska w Wydziale ds. Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Dobra”.

Od kandydatów wymaga się m.in. kwalifikacji zawodowych niezbędnych do wykonywania pracy na ww. stanowisku – wykształcenie wyższe, kierunek – ochrona środowiska.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne pod linkiem: https://bip.dobraszczecinska.pl/artykul/nabor-na-wolne-stanowisko-urzednicze-do-spraw-ochrony-srodowiska-w-wydziale-do-spraw-ochrony-sr-1

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.