reklama

Dzień Dziecka na nowym placu rekreacyjnym przyciągnął tłumy

Dziś na nowym placu rekreacyjnym przy ul. Roweckiego w Policach odbyła się pierwsza impreza. Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy.

Dzień Dziecka na nowym placu rekreacyjnym przyciągnął tłumy uczestników / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Była to również doskonała okazja do tego, aby oficjalnie otworzyć inwestycję zrealizowaną wspólnie przez Gminę Police oraz Spółdzielnie Mieszkaniową „Chemik”.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zamki, słodki poczęstunek, występy sceniczne w wykonaniu przedszkolaków, a także strefa sportowa i wóz straży pożarnej.

Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Adasia Orlika, który zmaga się z chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD).

Organizatorem wydarzenia była Rada Osiedla nr 7 w Policach, a współorganizatorami Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Policach, Gmina Police oraz Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Impreza odbyła się pod patronatem honorowym burmistrza Polic Krystiana Kowalewskiego.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.