reklama

„Leśny Piernik” z Nadleśnictwem Trzebież

W minioną sobotę w Zalesiu w budynku Nadleśnictwa Trzebież odbyła się impreza świąteczna w klimacie leśnym pn. „Leśny Piernik”.

Świąteczne warsztaty w Zalesiu / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W jej trakcie uczestnicy przygotowywali m.in. ozdoby świąteczne wraz z artystami ze Stowarzyszenia „Nest-Art”, a także malowali „leśne” pierniki.

Na uczestników czekało również wspólne kolędowanie oraz świąteczny poczęstunek w postaci pierogów, barszczu oraz wypieków.

Sympatyczna atmosfera towarzysząca uczestnikom wprowadziła rodzinny, świąteczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.