reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Magdalena Zagrodzka

reklama

Policjanci zlikwidowali nielegalną hodowlę marihuany w Policach

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie z udziałem policjantów kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Policach zlikwidowali nielegalną produkcję marihuany.

Policjanci zlikwidowali produkcję marihuany w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie zabezpieczono ponad 12 kilogramów marihuany w postaci suszu oraz urządzenia do wytwarzania narkotykówmówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Marihuana hodowana była na dużą skalę w jednym z budynków na terenie Polic.

Funkcjonariusze zatrzymali jednego mężczyznę, zabezpieczyli urządzenia niezbędne do wytwarzania narkotyku oraz pieniądze w kwocie 36,5 tysiąca złotychinformuje Kaźmierczak.

W budynku znaleziono ponad 12 kilogramów marihuany w postaci suszu roślinnego. Jak informuje policja – sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin Prawobrzeże i Zachód zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.