reklama

reklama

To był intensywny weekend dla policjantów z Powiatu Polickiego

Komenda Powiatowa Policji w Policach podsumowała majowy weekend. Policjanci z Powiatu Polickiego zaledwie w ciągu pięciu dni odnotowali 125 wykroczeń, z czego aż 105 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości.

Policjanci odnotowali 105 przekroczeń prędkości / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Funkcjonariusze wystawili 104 mandaty karne, a wobec 21 kierujących zastosowali pouczenie.

Dwóm kierującym za brawurową jazdę z prędkością powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym, policjanci zatrzymali prawa jazdyinformuje Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci zatrzymali również dwóch pijanych kierujących.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.