Beata Chmielewska dziękuje mieszkańcom a nowemu Zarządowi Powiatu życzy powodzenia

Bardzo dziękuję Państwu – Mieszkańcom Gminy Police — za zaufanie i powierzenie mi, po raz trzeci, mandatu Radnej Rady Powiatu w Policach.

Beata Chmielewska / zdjęcie: Gracjan Broda

Niestety, nie zaproponowano mi dalszej pracy na stanowisku Członka Zarządu, dlatego 7 maja 2024 zakończyłam moją, bardzo ważną dla mnie, misję zawodową. Z edukacją powiatową byłam związana niemal 35 lat, od początku mojej pracy zawodowej, ponieważ od 1989 roku pracowałam w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, a w latach 2003-2013 byłam dyrektorem tej placówki. Kiedy w 2013 roku, w burzliwych okolicznościach, zakończyłam moją pracę na tym stanowisku, Państwo także mocno mnie wspieraliście, czego nigdy nie zapomnę. Daliście mi wówczas siłę i wiarę w ludzi. Dzięki temu przez ostatnie 10 lat pracowałam w Powiecie Polickim i odpowiadałam za edukację i politykę społeczną.

Kochałam moją pracę – rozwijanie, budowanie, ulepszanie po to, aby dzieciom, młodzieży, dorosłym, seniorom i wszystkim Mieszkańcom Powiatu żyło się lepiej, by mieli więcej szans.

Nie wiem, czy udało się zrobić dużo, ale wiem na pewno, że to, co się udało (np. hala, boiska, lodowisko, Senior Plus, Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych, wsparcie organizacji pozarządowych i osób z niepełnosprawnościami, rozwój placówek edukacyjnych i ośrodków wsparcia, nowe powiatowe tradycje itp.) to praca wielu moich wspaniałych Współpracowników – nasza wspólna praca. I dziś pragnę Wam serdecznie podziękować! Miałam wielki zaszczyt pracować z wieloma wspaniałymi ludźmi. Zawsze nawzajem się wspieraliśmy, bo wierzyliśmy, że warto zmieniać świat. Pracowaliście bardzo ciężko i to przyniosło wiele dobrych zmian. Będę Was wspominać zawsze z ciepłem w sercu, jesteście wielkimi i odważnymi ludźmi, którzy chcą zmieniać otaczającą nas rzeczywistość dla dobra Mieszkańców Powiatu. Największą wartość ma dla mnie radość, którą niesie działanie na rzecz innych i choć czasem pojawiały się trudności i przeciwności, razem zawsze udawało nam się je pokonać. Niech ta twórcza pasja w pracy dla dobra innych pozostanie w Was zawsze. Życzę wszystkim moim współpracownikom, by radość i zapał pozostały z Wami na zawsze, a prywatnie życzę dużo zdrowia, miłości i szczęścia rodzinnego.

Dziękuję wszystkim moim Przyjaciołom.

Nowemu Zarządowi Powiatu gratuluję i życzę powodzenia.

Beata Chmielewska

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.