Seniorzy i edukacja – to jest dla mnie ważne!

To moje hasło w tegorocznych wyborach samorządowych. Od 10 lat pracuję dla mieszkańców Powiatu Polickiego, starając się jak najlepiej realizować politykę społeczną w regionie. Chciałabym kontynuować prace i działania w tym obszarze. Moją misją jest dbanie o osoby starsze, niepełnosprawne, poszukujące pracy i wszystkie, które potrzebują wsparcia, ponieważ tak rozumiem rolę samorządowca. Bardzo ważna jest też dla mnie edukacja. Byłam nauczycielem i myślę, że znane są mi potrzeby uczniów, rodziców i pedagogów, dlatego staram się jak najlepiej ich wspierać i tworzyć nowe szanse rozwoju powiatowej edukacji.

Kandydatka do Rady Powiatu w Policach Beata Chmielewska / zdjęcie: Gracjan Broda

Moje cele na najbliższą kadencję to:

  1. Zlokalizowanie na ul. Korczaka wszystkich instytucji powiatowych, które pomagają młodzieży i dorosłym.
  2. Pomoc seniorom i ich rodzinom.
  3. Dalszy rozwój edukacji i bazy placówek powiatowych w oparciu o fundusze zewnętrzne.
  4. Powstanie i uruchomienie jedynego w województwie zachodniopomorskim Branżowego Centrum Umiejętności dla branży chemicznej.
  5. Bezpłatne kształcenie młodzieży i dorosłych w kierunkach dostosowanych do potrzeb lokalnych pracodawców.

Wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego oraz dyrektorami i pracownikami placówek powiatowych realizujemy wspaniałe przedsięwzięcia i projekty. Wszystkim moim Współpracownikom serdecznie dziękuję za codzienną, pełną pasji i zaangażowania pracę, a także za wzajemną wyrozumiałość. Wspólnie zmieniliśmy powiatową edukację (dziś placówki są nowoczesne, realizujemy projekty, zmieniamy bazę, dbamy o środowisko, stworzyliśmy system stypendialny) i pomagamy naszym mieszkańcom – seniorom, ich rodzinom, osobom niepełnosprawnym, organizacjom pozarządowym. Dla Państwa tworzymy powiatowe tradycje (Gala Wolontariatu, Dzień Seniora, Gala Laureatów, Z Rodziną po Zdrowie). To właśnie te działania chciałbym rozwijać.

Proszę o Państwa głos – będę dla Was pracować!

Beata Chmielewska

Materiał sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Gryf XXI

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.