reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Trwają rozmowy z potencjalnymi gwiazdami na Dni Polic 2024

Dziś na facebookowym profilu burmistrza Polic Władysława Diakuna pojawiła się informacja, z jakimi zespołami prowadzone są rozmowy w kontekście planowanych Dni Polic.

scena Dni Polic z roku 2019 / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzimy rozmowy, aby na Dniach Polic zagrali: Sławomir, Cleo, Agnieszka Chylińska, Sarah Jamesczytamy w mediach społecznościowych burmistrza.

Ostatnie Dni Polic odbyły się w 2022 roku. Pierwszego dnia Gmina Police i Miejski Ośrodek Kultury w Policach zorganizowała Dzień Polic, a drugiego dnia Grupa Azoty Chemiczne „Police” S.A. – Dzień Chemika.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie miałyby się odbyć Dni Polic. Przypomnijmy, że impreza zawsze odbywała się w pierwszy weekend czerwca.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.