reklama
reklama

Seniorzy z powiatu polickiego obejrzeli spektakl „Noc kolorowych chmur"

Seniorzy z terenu powiatu polickiego obejrzeli spektakl zatytułowany „Noc kolorowych chmur" w reżyserii Adama Opatowicza” w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Seniora, zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Policach.

Aktorzy Teatru Polskiego w Szczecinie w spektaklu Noc kolorowych chmur

– Pozwólcie, że zapewnię Was, że dla nas Seniorzy i Państwo jesteście bardzo ważni i będziemy robić wszystko, żebyście mieli poczucie szacunku za lata pracy i za to, że jesteście wśród nas, niezmiernie ważni, których bardzo kochamy i cenimy – powiedział do seniorów obecnych na sali starosta policki Andrzej Bednarek.

Udział w wydarzeniu biorą seniorzy ze wszystkich czterech gmin powiatu polickiego. W tym roku z uwagi na rosnącą falę zakażeń na COVID-19 zdecydowano się zaprosić seniorów do hali Teatru Polskiego „Scena na Łasztowni”.

Zaproszonych gości powitali reprezentanci powiatu polickiego ze starostą Andrzejem Bednarkiem, członkiem zarządu Beatą Chmielewską i przewodniczącym Rady Powiatu w Policach Cezarym Arciszewskim na czele, a także burmistrz Polic Władysław Diakun i burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba.

Przed wejściem na salę uczestnicy wydarzenia otrzymali wydane przez Powiat Policki tomiki wierszy autorstwa Alicji Klinger-Mandziuk oraz Danuty Ziemińskiej.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także