patronat medialny
reklama

Koncert Noworoczny na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się wyjątkowy koncert noworoczny zatytułowany „Noworoczne Retro Show” z lampką szampana.

Koncert Noworoczny na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać złotych przebojów lat ‘20 i ‘30 w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów Artes Ensemble w składzie: Anna Baran (mezzosopran), Rafał Polek (tenor), Małgorzata Janaszek (wiolonczela), oraz Andrzej Janaszek (fortepian).

Ze sceny wybrzmiały m.in. niezapomniane przeboje Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy” czy „Na pierwszy znak” oraz Eugeniusza Bodo „Już taki jestem zimny drań” z filmu „Pieśniarz Warszawy” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą” z filmu „Piętro wyżej”.

Ponadto publiczność wysłuchała wspaniałego miłosnego duetu Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Żabczyńskiego „Powróćmy jak za dawnych lat” z filmu „Manewry miłosne” oraz przepiękne klasyczne „Tango milonga” w stylowej interpretacji Mieczysława Fogga czy hymn „Na cześć młodości wszyscy razem” z filmu „Sportowiec mimo woli” i wiele innych zachwycających i lubianych po dziś dzień polskich przebojów dwudziestolecia międzywojennego, niezapomnianych szlagierów złotej ery polskiego kina.

Koncert poprowadziła Małgorzata Janaszek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także