reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Less i jego utwór "Something" na liście Polski Top Wszechczasów w Radiu WNET

Policki artysta Less i jego utwór "Something" został zgłoszony na listę Polski Top Wszechczasów w Radiu WNET.

Less

na zdjęciu: Less

Kompozycja policzanina znalazła się wśród takich artystów jak: Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, T.Love, Republika czy Zbigniew Wodecki.

– Bardzo proszę o oddanie głosu na mój utwór i podzielenie się tym z rodziną i znajomymi – zachęca Less.

Utworu „Something” można posłuchać pod linkiem: https://soundcloud.com/less_hdr/something.

– Jesteś na tej liście, bo „Something” to przepiękny, wręcz amerykański utwór i ludzie powinni go poznać – napisał Sławek Orwat, twórca listy i wieloletni dziennikarz muzyczny.

Głosować można tylko raz, do 24 grudnia.

Głosować można pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1yNWj2USn29VcJ2RzdjnTdpjUJJmtA74mNbX0I_3G9lg/edit

Autor: Gracjan Broda, Foto: Archiwum Prywatne Artysty

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.