reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Orszak Trzech Króli i jasełka uliczne w Dobrej

W piątek, 6 stycznia ulicami Dobrej przeszedł Orszak Trzech Króli „Niechaj prowadzi nas gwiazda”, który poprzedziła msza święta w pobliskim kościele.

Orszak Trzech Króli w Dobrej

na zdjęciu: Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Dobrej

Korowód z udziałem Trzech Króli na koniach przeszedł ul. Graniczną od kościoła do Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, gdzie następnie odbyło się wspólne kolędowanie.

Uczestnicy wydarzenia obejrzeli również jasełka w wykonaniu dzieci, które wystąpiły pod okiem Moniki Chomiuk.

Organizatorami wydarzenia byli: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Gmina Dobra oraz Parafia Matki Bożej Królowej Świata w Dobrej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.