Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Tancerze z Companii Baletowej zaprezentowali swoje umiejętności

W sobotę tancerze Companii Baletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zaprezentowali swoje umiejętności podczas koncertu noworocznego pod hasłem „Tanecznym krokiem w Nowy Rok”.

Less

na zdjęciu: Koncert "Tanecznym krokiem w Nowy Rok"

Tegoroczne wydarzenie z uwagi na remont Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.

Uczestnicy zajęć, którzy dołączyli do zespołu wraz z rozpoczęciem nowego sezonu artystycznego, mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się przed publicznością, natomiast adepci tańca klasycznego, którzy kontynuują naukę, mogli pokazać, jak udoskonalili swój warsztat i wyraz artystyczny w ostatnich miesiącach.

Podczas koncertu tancerze premierowo zatańczyli m.in. choreografie do muzyki z baletu „Dziadek do orzechów” – wariacje solowe, duety oraz układ zespołowy, w którym siły połączyli tancerze z grup Iskierki oraz Mini.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tomasz Łój / Miejski Ośrodek Kultury w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.