Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Paulina Woźniak poprowadziła warsztaty taneczne [zdjęcia]

Dziś w tymczasowej siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbyły się warsztaty taneczne z Pauliną Woźniak, uczestniczką programów telewizyjnych: You Can Dance, Mam Talent oraz Got to Dance – Tylko Taniec.

warsztaty taneczne z Pauliną Woźniak

na zdjęciu: zajęcia poprowadziła Paulina Woźniak

W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję w formie choreografii oraz zabaw ruchowych, nauczyć się zarówno podstawowych kroków, jak i powtarzania dłuższych sekwencji tanecznych, jednocześnie ćwicząc słuch muzyczny i koordynację ruchową.

Uczestnicy mogli skupić się nie tylko na samodzielnej pracy, ale również na działaniach zespołowych, co było doskonałą formą nawiązania nowych relacji koleżeńskich.

Młodzi tancerze mogli zaznajomić się ze stylem tańca dancehall, który narodził się na Jamajce w latach 70. – czuć w nim gorące słońce Karaibów, energetyczną moc południa i basowe rytmy zarażające dobrą energią. To styl, w którym całe ciało płynnie przechodzi przez kolejne ruchy bazowe, by zademonstrować siłę i energię drzemiącą w najgłębszych zakamarkach organizmu.

Zajęcia odbyły się dla różnych grup wiekowych.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.