reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Obchody Dnia Seniora w Powiecie Polickim. Dla seniorów śpiewała

Powiat Policki z okazji Dnia Seniora zaprosił seniorów ze wszystkich czterech gmin Powiatu Polickiego na wyjątkowy koncert Grażyny Brodzińskiej zatytułowany „Usta milczą, dusza śpiewa”.

Dzień Seniora w Powiecie Polickim

na zdjęciu: starosta policki Andrzej Bednarek

Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Koncert poprzedziły życzenia skierowane do seniorów przez starostę polickiego Andrzeja Bednarka oraz przewodniczącego Rady Powiatu w Policach Cezarego Arciszewskiego. Głos w imieniu samorządów gminnych zabrał burmistrz Polic Władysław Diakun.

Każdy z mówców podkreślił jak ważną rolę w społeczeństwie, odgrywają seniorzy, ich wieloletnie doświadczenie oraz mądrość życiowa. Starosta policki podziękował również członkowi Zarządu Powiatu w Policach Beacie Chmielewskiej za realizację polityki senioralnej w Powiecie Polickim.

Niedzielne wydarzenie to również doskonała okazja do wyrazu wdzięczności dla organizacji pozarządowych, które działają na rzecz seniorów we wszystkich czterech gminach Powiatu Polickiego.

W trakcie imprezy z okazji Dnia Seniora starosta policki Andrzej Bednarek przypomniał seniorom o konieczności noszenia odblasków w pochmurne, jesienne dni.

Galeria Zdjęć:kliknij i zobacz pełnią galerię zdjęć z tego wydarzenia...

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.