reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Gra Miejska: Śladami Jana z Polic [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza do udziału w grze miejskiej „Śladami Jana z Polic”.

Śladami Jana z Polic

na zdjęciu: Police dawnych lat

– Wszyscy pasjonaci odkrywania polickich perełek historycznych będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w grze terenowej, która odbywać się będzie w przestrzeni starego miasta – zachęca Tomasz Łój z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Na uczestników czekać będą podchwytliwe pytania i zagadki przygotowane przez polickich historyków, a całości dopełnią piękne fotografie prezentujące najbardziej rozpoznawalne obiekty historyczne Polic.

Drużyny można zgłaszać drogą mailową lub telefoniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub 691 994 944.

Uczestnicy na trasę gry miejskiej wyruszą o godzinie 11.00 spod Kruchty kościoła Mariackiego w Policach, mieszczącej się przy ul. Plac Bolesława Chrobrego 2.

Gdzie: Kruchta kościoła Mariackiego w Policach
Kiedy: 12 listopada, godzina 11.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.