patronat medialny
reklama

Zapraszamy na Karnawałowy Bal Charytatywny w Hotelu Dobosz w Policach

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ”Amicus” w Policach zaprasza na Karnawałowy Bal Charytatywny, który odbędzie się 21 stycznia w hotelu Dobosz.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.: pokaz sportów walki, pokaz pirotechniczny, pokazy tańca oraz wiele innych.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na niedzielne Noworoczne Retro Show [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na „Noworoczne Retro Show” z lampką szampana, które odbędzie się w niedzielę, 2 stycznia o godzinie 17.00.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Złote przeboje lat ‘20 i ‘30 w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów Artes Ensemble w składzie: Anna Baran (mezzosopran), Rafał Polek (tenor), Małgorzata Janaszek (wiolonczela), oraz Andrzej Janaszek (fortepian).

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Grąbczewskiej

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w piątkowy wieczór – 10 grudnia, na godzinę 19.00 do galerii OBOK – na wernisaż wystawy Magdaleny Grąbczewskiej.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Tytuł nadchodzącej wystawy malarskiej „Obok Ciebie” już na wstępie sygnalizuje odbiorcy jej lokalny charakter. Autorka odwołuje się do osobistych doświadczeń związanych z obserwacją otaczającej przestrzeni, której przestajemy się przyglądać z uwagą w toku codziennych zmagań i tracimy czułość na jej piękno.

Obchody Święta Niepodległości w Policach [zapowiedź]

Obchody tegorocznego Święta Niepodległości w Policach rozpoczną się zmagania sportowymi. O godzinie 9.00 na trasę Dębowej Dychy z polany za Szkołą Podstawową nr 8 wyruszą uczestnicy Marszu Nordic Walking. Na godzinę 11.00 zaplanowano wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Obchody Święta Niepodległości w Policach

O godzinie 11.05 na trasę wyruszą uczestnicy biegu na 5 kilometrów, a o symbolicznej godzinie – 11.11 rozpocznie się bieg główny na dystansie 10 kilometrów.

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza na Akademię Listopadową

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza 10 listopada na godzinę 18.00 na Akademię z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Akademia listopadowa w klubie w Dobrej

Zespół „Dobrawianki” oraz „Ludowe Janioły” zaśpiewają pieśni patriotyczne, a także recytować będą wiersze.

„Pieśni o rzeczach ostatecznych” już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę w kościele w Policach – Jasienicy odbędzie się koncert zatytułowany „Pieśni o rzeczach ostatecznych”. Towarzyszyć będzie mu wystawa malarstwa Magdaleny Grąbczewskiej – „Obejmując nieuchwytne”.

Kościół w Policach-Jasienicy

– W ramach projektu Wokół Tradycji zaśpiewamy utwory ze Śpiewnika Pelplińskiego. Śpiew poprowadzi Adam Strug – znakomity śpiewak, badacz i popularyzator muzyki, a towarzyszyć mu będzie Rafał Foremski oraz Bractwo Śpiewacze z Tanowa, które od ponad dwóch lat prowadzi własne poszukiwania śpiewacze – mówi Piotr Biniek.

Zbliżają się obchody Narodowego Święta Niepodległości

Mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawioną w kościele pw. św. Kazimierza rozpoczną się główne polickie obchody Narodowego Święta Niepodległości. W programie nie mogło zabraknąć również śpiewu pieśni patriotycznych.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Już od rana, tj. od godz. 9:00, na Polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbywać się będzie I Bieg Niepodległości w Policach "Dębowa Dycha". Przed startem biegu głównego, który jest zaplanowany na godz. 11:11, uroczyście odśpiewany zostanie Mazurek Dąbrowskiego.

Zapraszamy na wernisaż wystawy Szymona Teluka do Galerii OBOK

W piątek, 22 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się wernisaż wystawy Szymona Teluka zatytułowany „Prezent od Nieuważności”.

Ekspozycja złożona jest z rysunków, ilustracji i obrazów komiksowych. Ma za zadanie być dialogiem pomiędzy pracami Szymona Teluka, które powstały jako komercyjne, na bazie pomysłów innych osób, a tymi w pełni autorskimi realizacjami.