reklama

reklama
reklama

Powiat Policki zaprasza na Powiatowe Obchody Dnia Seniora

W najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędą się Powiatowe Obchody Dnia Seniora.

Koncert z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Seniora

na zdjęciu: Sobotni koncert odbędzie sie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Policach

Powiat Policki zaprasza na koncert „Tych lat nie odda nikt”, podczas którego zgromadzona publiczność będzie mogła wysłuchać Jacka Wójcickiego, Julię Kożuszek, Ireneusza Miczka, Justynę Bacz oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego.

Zapraszamy na koncert patriotyczny „Ułani, ułani” [zapowiedź]

Coroczny koncert z okazji obchodów święta niepodległości „Ułani, ułani” połączony ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych, tak jak informowaliśmy, odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Koncert Ułani, ułani

na zdjęciu: Grafika promująca koncert "Ułani, ułani"

Gospodarzami tegorocznych obchodów będą burmistrz Polic, starosta policki oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Zapraszamy na prelekcję historyczną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach” [zapowiedź]

Biblioteka im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach – Dział Regionalny oraz historyk Bartosz Sitarz zapraszają zainteresowanych historią regionu na prelekcję historyczną zatytułowaną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach”.

Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

na zdjęciu: Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Regionalne spotkania z ludźmi z pasją…”. Na spotkaniu zostaną przedstawione wyniki badań m.in. na podstawie dokumentów ze zbiorów Archiwum Państwowego w Szczecinie.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim, półfinalistą siódmej edycji The Voice of Poland.

Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

na zdjęciu: Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Warsztaty wokalne, kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzone będą indywidualnie lub w grupach, w zależności od personalnych preferencji uczestników.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach na wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego [zapowiedź]

Wielkimi krokami zbliża się wernisaż ilustracji prasowych rysownika Pawła Kuczyńskiego, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego

na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Paweł Kuczyński to urodzony w Szczecinie w 1976 roku, uznany w świecie rysownik satyryczny, który za swoje znakomite ilustracje, komentujące otaczającą nas rzeczywistość, został uhonorowany rekordową liczbą nagród w konkursach na całym świecie.

Zapraszamy na casting do projekt Disney Dzieciom [zapowiedź]

Już w przyszłym tygodniu rusza casting do legendarnych dźwięków muzyki Disney'a. Organizatorzy zapraszają na przesłuchania do projektu dzieci i młodzież z gminy Dobra.

Disney Dzieciom

na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Wybrani w wyniku przesłuchań młodzi artyści wezmą udział w bezpłatnych warsztatach musicalowych przygotowujących ich do finałowego koncertu, które poprowadzi charyzmatyczna aktorka scen dramatycznych i musicalowych – Sylwia Różycka oraz znakomita choreografka i tancerka – Dominika Wójcikiewicz.

Marina Trzebież zaprasza na koncert szantowy zespołu The Nierobbers

W najbliższy piątek na terenie trzebieskiej Mariny odbędzie się koncert szantowy dedykowany powrotowi Jachtu Ulysses na oceany. Początek o godzinie 20.00.

Marina Trzebież

na zdjęciu: Marina Trzebież

Na scenie wystąpi zespół The Nierobbers poruszający się w klimacie piosenki turystycznej i poetyckiej.

W sobotę na deskach polickiego MOKu wystąpi Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni [zapowiedź]

W sobotę, 11 czerwca o godiznie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.