reklama
reklama

W sobotę na deskach polickiego MOKu wystąpi Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni [zapowiedź]

W sobotę, 11 czerwca o godiznie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".

Niebanalne kadry codzienności. Wystawa fotografii Bogdana Dziworskiego w Galerii OBOK [zapowiedź]

Subiektywne spojrzenie na polskie społeczeństwo w drugiej połowie XX wieku na 42 klatkach, to zbiór syntetyzujący dorobek twórczy Bogdana Dziworskiego z kilku dekad. Wernisaż wystawy f/5.6 odbędzie się 13 maja 2022 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Kadr Bogdana Dziworskiego

Wystawę f/5.6 zorganizowaną przez Leica 6x7 Gallery Warszawa, której kuratorem jest Rafał Łochowski, do polickiego MOK-u sciągnął Tomasz Łój, kierownik Galerii OBOK.

Premiera filmu Pieśń Bielika w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zapowiedź]

W Szczecinie powstają nie tylko dokumenty, reportaże i coraz częściej pełnometrażowe filmy fabularne. Dzięki Zachodniopomorskiemu Funduszowi Filmowemu Pomerania możemy na dużym ekranie obejrzeć także ambitne produkcje artystyczne, wybiegające poza tradycyjne formy filmowe.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Już 12 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się premiera produkcji współfinansowanej przez fundusz. Pieśń Bielika to najnowszy film Piotra Bińka, w którym zagrał między innymi Lech Dyblik – popularny i lubiany aktor, znany między innymi z produkcji Wojtka Smarzowskiego i roli Badury w serialu „Kiepscy”.

Ale Cyrk - MOK zaprasza na warsztaty cyrkowo-teatralne

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował specjalną ofertę dla całych rodzin. Już w najbliższy weekend rozpoczną się Familijne Warsztaty Cyrkowo-Teatralne "Ale Cyrk".

tablica informacyjna

W ramach warsztatów rodzice i ich pociechy mogą poszerzyć swoje twórcze horyzonty poprzez wzięcie udziału w zajęciach opartych na zabawach inspirowanych sztuką cyrkową.

Już niedługo w polickim MOK-u Festiwal Komedii

Już 19 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach rozpocznie się Festiwal Komedii. W jego programie tym razem znalazły się trzy spektakle.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

19 marca o 17:00 odbędzie się spektakl "Kochane pieniążki" w wykonaniu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego Koszalin. To adaptacja kryminalnej farsy Raya Cooneya „Kochane pieniążki” opowiadającej o perypetiach księgowego Henry'ego, w ręce którego pewnego dnia przypadkiem trafia walizka pieniędzy. Ray Cooney jest także autorem m.in. słynnego spektaklu Mayday. Ceny biletów: 70 zł normalny, 60 zł ulgowy.

Fisz Emade Tworzywo wystąpi w kwietniu w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W piątek, 22 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert rapera Fisz Emade Tworzywo.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Fisz Emade Tworzywo to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.