Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 973 593 | Zgonów: 16 746 | Wyzdrowiało: 538 273


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 36 620 | Zgonów: 482

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 2 051 | Zgonów: 14

Data aktualizacji: 28 listopada 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Narodowe Święto Niepodległości 2020 [zapowiedź koncertu internetowego]

11 listopada to dzień, w którym Polacy w całym kraju się jednoczą i wspólnie śpiewają patriotyczne pieśni. W Policach Miejski Ośrodek Kultury, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości organizował coroczny koncert "Ułani, ułani", który gromadził komplet publiczności.

– Niestety, w tym roku nie mogę zaprosić Państwa do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach – mówi Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Alosza Awdiejew wystąpi w marcu na scenie polickiego MOKu

W piątek 6 marca o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach wystąpi doświadczony muzyk i pianista jazzowy – Alosza Awdiejew. Śpiewa solowo i gra na gitarze klasycznej partie akompaniujące.

Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję.

Spotkanie autorskie z warszawskimi reportażystkami radiowymi: Hanną Bogoryja-Zakrzewską i Katarzyną Błaszczyk

W najbliższy wtorek, 11 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się spotkanie z Hanną Bogoryja-Zakrzewską i Katarzyną Błaszczyk.

Obie wydały niedawno książkę "Zdarzyło się naprawdę. Opowieści reporterskie". Przelały na papier swoje najlepsze, wielokrotnie nagradzane radiowe reportaże. Podczas spotkania autorki opowiedzą o tym, jak powróciły do bohaterów swoich reportaży, będą anegdoty i kulisy pracy reporterskiej.

Policki Festiwal Komedii 2020: Repertuar

Cztery spektakle zobaczą widzowie w organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury – Polickim Festiwalu Komedii.

We wtorek, 24 marca na deskach polickiego MOKu wystawiona zostanie spektakl „Modliszka” w reżyserii Michała Janickiego. Małżeńskie perypetie pary po rozwodzie. Instruktażowe dla kobiet, ostrzegawcze dla mężczyzn. Zabawne, inteligentne, błyskotliwe dialogi, niepozbawione głębszej refleksji w wykonaniu czołowych aktorów scen szczecińskich Olgi Adamskiej i Michała Janickiego.

Rozmaite warsztaty i projekcje filmowe dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych

Wzorem lat ubiegłych Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych.

Każdego dnia odbywać będą się różnego rodzaju warsztaty. Wśród nich m.in.: warsztaty reporterskie, warsztaty fotograficzne, robotyka, warsztaty wokalne i warsztaty cyrkowe. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać się na dowolnie wybrane w recepcji Miejskiego Ośrodka Kultury. Warsztaty rozpoczynać będą się o godzinie 10.00.

Zapraszamy na wystawę Doroty Wojciechowskiej-Danek

W piątek, 7 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się wystawa Doroty Wojciechowskiej-Danek.

Podczas wystawy będziemy mogli prześledzić proces powstawania ilustracji. Przyjrzeć się rysunkom przed obróbka cyfrową a efekt końcowy odnaleźć w gotowej publikacji.

Zimowe Prezentacje Taneczne 2020

Podczas tegorocznych Zimowych Prezentacji Tanecznych, które co roku odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, zaprezentują się tancerze z Polski, Ukrainy oraz Niemiec.

Ponad dwugodzinny koncert będzie prezentacją różnych stylów, umiejętności, wspaniałych choreografii wielu ciekawych formacji tanecznych. Koncert finałowy zaplanowany na 25 stycznia (godzina 16.00), poprzedzą warsztaty taneczne, które zaplanowane zostały w dniach od 23 do 26 stycznia.

Na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Wojciech Pszoniak

W najbliższą sobotę, 18 stycznia o godzinie 19.00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbędzie się monodram w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka.

Wyreżyserowana przez Michała Kwiecińskiego sztuka pokazywana już była w kilkudziesięciu krajach na świecie. Prowokuje do dyskusji i stawia wiele pytań dotyczących relacji nauczyciel – uczeń.