Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 odbędzie się Koncert Charytatywny on-line, podczas którego zbierane będą środki na leczenie 5-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej zmagającej się z chorobą SMA.

Koszt terapii genowej szacowany jest na około 9,5 miliona złotych. Na chwilę obecną udało się zgromadzić ponad 1,6 miliona złotych.

Koncert transmitowany będzie z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Będzie można go obejrzeć na stronie www.ingasma.pl oraz na łamach Dziennika Polickiego.

Na scenie wystąpią m.in.: Dj Bronx & Hopeer, Nella Mazgiejko, Elena Ewangelopulu, Bloco Pomerania. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje, które poprowadzą Andrzej Rogowski, Piotr Kołacki i Tomasz Kartanowicz. Licytować będzie można na stronie www.ingasma.pl.


Koncert Charytatywny dla Ingi [on-line]

Kiedy: 23 stycznia 2021 roku, godzina 18.00

Gdzie: www.ingasma.pl | dziennikpolicki.pl

Bilety: - udział bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tomasz Łój

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.