reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędą się Powiatowe Obchody Dnia Seniora.

Koncert z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Seniora

na zdjęciu: Sobotni koncert odbędzie sie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Policach

Powiat Policki zaprasza na koncert „Tych lat nie odda nikt”, podczas którego zgromadzona publiczność będzie mogła wysłuchać Jacka Wójcickiego, Julię Kożuszek, Ireneusza Miczka, Justynę Bacz oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego.

Bilety na koncert dostępne są za darmo. Osoby zainteresowane pobraniem darmowych wejściówek proszone są o kontakt z Wydziałem Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Policach, pod numerem telefonu (91) 432 81 56. Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorem Powiatowych Obchodów Dnia Seniora jest Powiat Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.